Menu »   Polmot Strona GłównaPolmot Strona Główna  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościWiadomości  MapaMapa   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

dorabianie dysz regeneracja gażnika mz es 250.2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PolmotForum Strona Główna -> Motocykle świata.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mundy
GG: 6930792
Mechanik
Mechanik

Sprzęt: 2*wsk M06B3 2*MZ 250 70-te lata ;)

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 15:28    Temat postu: dorabianie dysz regeneracja gażnika mz es 250.2 Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje info na temat jakiegos warsztatu w pl , ktory oferuje usługe drogą wysyłkową.

CHodzi o wyczyszczenie gażnika ultradzwiekiem, dorobienie nowych dysz gaźnika, zaworka paliwa , iglicy.

Korpus gaźnika z przepustnica mam nowke DDR przelżałą 40 lat. Reszte elementów moge zmontowac z uzywanych , ale widomo popsuje to efekt ,40 letnie uzywane dysze , iglica i zacinacjacy sie czasem zaworek Dupa ...

Wiec prosze o info , narazie dobijałem sie do tego gościa , ale nie odpisywał na e-mail -> http://www.reges.pl/gazniki.htm ..

Moze znacie innych , moze ktos cos robił u tego co podałem?>

BO jak nie wypali , to bede kombinowął rozwiercic u zegarmistrza dysze od simsona na wymiar MZ , iglica zostanie stara (jest raczej ok) a zaworek pasuje od etz.A oczyscic sróbuje w roztworze 1:3 fosol-woda ciepla i plukanie..

Ktos ma rzeczowe info bylbym wdzieczny .

Zarejestruj się przez -> http://www.marketing-online24.com/?ref=3370 za free i poczytaj, nie pożałujesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PolmotForum Strona Główna -> Motocykle świata. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: