Menu »   Polmot Strona GłównaPolmot Strona Główna  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościWiadomości  MapaMapa   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Yamaha Xj 600 Problem jak ciepła...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PolmotForum Strona Główna -> Motocykle świata.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Flapix
GG: 1721023
Podaje klucze
Podaje klucze

Sprzęt: CZ 125 CROSS , Yamaha XJ600, Romet 50, Jawa TS 350 x2

PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 09:31    Temat postu: Yamaha Xj 600 Problem jak ciepła... Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich! Dawno mnie tu nie było. Zwracam się do was bo już nie wiem co to może być.. Mam problem w mojej xj 600 a mianowicie wszystko jest ładnie pięknie jak jest zimna czasami tylko nie chce zapalić na rozrusznik. Gdy się zagrzeje to chodzi tak jakby na 3gary szarpie, dłowi się, muli ją... Gaźniki, zawory po regulacji. Świece, fajki, kable nowe. Przepał na świecach kawa z mlekiem. Wszystkie iglice na tej samej pozycji. Krućce gaźnikowe nowe. Nie wiem co może być przyczyną... Tłumiki są skrócone ale to chyba nie będzie przyczyna. Może membrany ale nie mają dziur.. Myślałem już nawet o cewkach ale to raczej odpada Za odpowiedzi z góry dziękuje. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PolmotForum Strona Główna -> Motocykle świata. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: